14958865_1673747166249365_1328142416_n   viza_ac4ff   4f0a105-300

Автобусний чартер Болгарія – 2017 (Львів – Стрий – Калуш – Івано-Франківськ – Коломия – Чернівці)

Автобусний чартер Болгарія – 2017 (Львів – Стрий – Калуш – Івано-Франківськ – Коломия – Чернівці)

автобус13

Львів – Стрий – Калуш – Івано-Франківськ – Коломия – Чернівці – Балчик – Албена – Кранево – Золоті Піски – Св. Костянтин і Елена – Варна – Обзор – Еленіте – Св. Влас – Сонячний берег – Несебр – Поморіє

Кожен може спланувати відпочинок в Болгарії так, як хоче! Найкращий відпочинок на морі: Балчик, Албена, Кранево, Золоті Піски, Святий Костянтин та Єлена, Варна, Обзор, Сонячний Берег, Несебр, Поморіє, Черноморец, Созополь, Пріморско. Готелі на будь-який смак!

Краса природи Болгарії особливо вражає уяву тих, хто приїхав сюди вперше. Чудовий клімат, свіжість моря, золотистий пісок, доброзичливість мешканців… Все це лише частинка того, що Ви отримаєте від відпочинку у цій країні. На кожному курорті є наші представники, які завжди раді Вам допомогти.

Пропонуємо відпочинок на 6, 9, 12 та 15 ночей. До Ваших послуг детально прораховані пакетні ціни на готелі, що включають переїзд автобусом єврокласу до обраного курорту, проживання та харчування. Для ознайомлення з ними достатньо клікнути на назві курорту: Балчик, Албена, Кранево, Золоті піски, Святий Костянтин і Єлена, Обзор, Еленіте, Святий Влас, Сонячний берег, Несебр, Поморіє, Созополь, Дюни, Пріморско.

Перевезення здійснюються комфортабельними автобусами єврокласу (MERSEDES EURO 3/50 місць): кондиціонер, аудіо- та відеосистеми, чай та кава в дорозі. Привітний та уважний екіпаж – керівник групи та два водії. Відправка автобуса з Болгарії здійснюється після 24-годинного відпочинку водіїв чітко згідно графіку. Ми дбаємо про Вашу безпеку!

Графік руху автобуса 

 

Місяць

Виїзд з України

Виїзд з Болгарії

Червень

Щодня

Щодня

  Липень

  Щодня

  Щодня

  Серпень

  Щодня

  Щодня

Вересень

01,02,03,04,05,06,07,08,09,

10,11,12,13,14,15,16,17

01,02,03,04,05,06,07,08,09,

10,11,12,13,14,15,16,17,18

Розклад руху автобуса
 
Время отправления с Украины Место посадки/высадки пассажиров  Время отправления с Болгарии 
07:00 Львов Ж/д вокзал 17:00
08:15  Стрый – заправка «ОККО»  15:15
09:40 Долина –  «Кольцо» 14:35
10:15  Калуш –  заправка «WOG» 14:00
11:15  Ивано-Франковск – «Космос » 13:15
12:00 Коломыя –  кафе «Зруб» 11:45
12:30  Снятин – «Площадь возле ратуши» 11:00
13:30  Черновцы – ул. Гагарина 29, заправка WOG, район жд вокзала 09:00
  Переезд по Румынии  
05:00  КПП ДУРАНКУЛАК 20:30
05:30  Балчык  –  (АЗС Лафи на кругу ) 19:45
05:50 Албена –  (при везде  на курорт) 19:30
06:00 Кранево –  (ресторан «Бочка») 19:15 
06:10 Золотые пески – (отель «Горизонт»)  19:00 
06:20 Св.Костянтин и Элена – (отель « Казино» автобусная остановка “Ботанический сад”) 18:45 
06:30 Варна –  (пл.Св.Марии Луции )  18:30
07:15 Бяла – (заправочная станция) 18:00
07:30 Обзор – (Офис Рики – А) 17:50
07:35 Обзор – (АЗС Лукойл  на выезде из города) 17:45
09:00 Элените –  (вход на курорт)  17:00 
09:05 Св.Влас  – (Заправка, отель «Джулия»)  16:50 
09:15 Солнечный берег – (отель Хелена Резорт)  16:40 
09:25 Солнечный берег (отель «Рива»)  16:30 
09:35 Солнечный берег (отель «Кубань» центр)  16:20 
09:40 Солнечный берег (отель «Котва»)  16:10 
09:50 Несебр (отель «Феста Панорама»)  16:00 
09:55 Равда (Центральна площа)  15:55
10:05 Ахелой(ресторан Белое и Черное) 15:45
10:30 Поморие (площадь «Старого пансионата» вул. Солна 86)  15:30  
 
Вартість проїзду до Болгарії  

      

Категорія послуги

Дорослий  

Діти до 18 років  

Студенти до 21 року (стаціонар)  

Пенсіонери  

  Проїзд

  65 €  

  60 €  

  60 €  

  60 €  

Все, що варто знати про Болгарію!

Автобусний чартер Болгарія – 2017:

          Львів – Стрий – Івано-Франківськ – Коломия – Чернівці
          Луцьк – Рівне (Дубно) – Тернопіль – Чортків – Чернівці

Пропозиції дня в Болгарію!

Тури в Болгарію!

Відкриття болгарських віз!!!

Приватний сектор!


ПРАЦЮЄМО ЗІ ВСІЄЮ УКРАЇНОЮ!

ЗАБРОНЮВАТИ Й ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ МОЖНА ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:

(063) 72-43-677

(098) 39-256-33

Або напишіть нам на пошту: namorioffice@gmail.com

Або заповняйте заявку на нашому сайті та наші менеджери самі зв’яжуться з Вами.


Щоб залишатися в курсі найсвіжіших подій, найкращих «горящих» пропозицій, найексклюзивніших турів – підписуйтесь у наші групи:

 вк та facebook

.