14958865_1673747166249365_1328142416_n   viza_ac4ff   4f0a105-300

Найдешевший європейський тур – “Вихідні у Кракові”

краків

Львів – Краків – Велічка – Закопане – Львів

 


Переглянути Вихідні у Кракові на карті більшого розміру

Чудовий вікенд в місті студентів і…лицарів! Тур вихідного дня в Краків.
* Незабутні екскурсії в Кракові.
* Велічка – найдавніша соляна копальня Європи – в програмі туру!
* Можливість відвідати Закопане.
* Дуже дешева ціна!

І подарунок від фірми:
* сувенір на згадку про вихідні в Кракові;
* пішохідна екскурсія старовинним Львовом.

Початок туру:

жовтень

листопад грудень січень лютий

березень

10

7,28 12, 30* 5*, 23 6, 20

6, 13, 20

День 1. Львів. Зустріч кожного туриста представником туроператора.

День 2. Приїзд до Кракова.
Оглядова екскурсія «Королівський шлях». Барбакан, Ринкова площа, собор Св. Діви Марії, Торгові ряди Сукєнніце, Ягеллонський університет – один з найстаріших у Європі, собор св. Петра і Павла, монастир Францисканців, і, звичайно ж, Вавельський пагорб – Королівський замок, Кафедральний собор і печера вавельського Смока!!!
Поселення в готель.
Вільний час.
екскурсія в Соляні копальні Велічка (25€ дорослі, 20€ діти до 12 років). Підземні лабіринти довжиною понад 300км, соляні озера, штреки та величезні комори, утворені внаслідок видобування солі, каплиця Св. Кінгі на глибині 101м – це варто побачити! В копальню варто захопити з собою теплі речі.
Ночівля в готелі.

День 3. Сніданок. Виселення з готелю.
Вільний час.
Рекомендуємо: екскурсія в Закопане (25€). Тур в Закопане дарує зустріч з живописною дерев’яною архітектурою, казковими краєвидами та унікальною культурою гуралів, традиції, звичаї і фольклор яких збереглися від самих витоків…  Місто є не лише скарбницею мистецтва, а й невичерпним джерелом ідей для активного відпочинку. Прогулянки верхи, їзда на велосипедах, плавання в теплих басейнах, освоєння гірських маршрутів… А найголовніше – татранський Національний Парк, у мальовничих долинах якого красуються едельвейси та крокуси, а вічнозелені кедри і сосни наповнюють повітря неповторним ароматом…
Або
Рекомендуємо: екскурсія «Незабутній Краків» – по Казіміржу (15€).  Давній район Кракова Казімірж до сьогодні береже історію, культуру, звичаї та традиції єврейської нації. У лабіринтах його вулиць з невеличкими будівлями панує зовсім інший світ, відчувається дух Старого міста. У численних маленьких крамничках зі старовинними речима, поряд із звичайними предметами, знаходяться справжні раритети. Духовне життя мешканців концентрується у численних синагогах: Стара синагога, Рему, Висока, Ісаака, Купа… Культура й далі продовжує процвітати, втілюючись у різноманітних концертах, тематичних ресторанах, кафе та книгарнях.
Рекомендуємо: відвідання Королівських палат (15€). Королівські палати, в які ведуть пишні кам’яні портали, прикрашені витонченими камінами й печами, що вкриті яскравим розписним кахлем. Стіни, оббиті шкірою із золотими малюнками, неповторні меблі епохи Ренесансу, мальовані й різьблені стелі, бронзові підсвічники, унікальна колекція гобеленів, – створюють для очей і душі картину воістину королівського бенкету…
Вільний час.
Рекомендуємо: Аквапарк (вхідний квиток 10€).  Що може бути краще після переїзду! А ще й один з найбільших у Центральній Європі: 8 незабутніх гірок загальною довжиною 740м, найбільша з яких має довжину 201м і висоту 18,5м. Тут знаходиться відома «чорна труба» зі спеціальною підсвіткою і звуковими ефектами. І… фонтани, гідромасажі, джакузі, гейзери, басейн-ріка, гроти, стінки для альпіністів…
Не забудьте купальний костюм!!!   Для бажаючих – відвідання супермаркету REAL.
Переїзд в Україну.

День 4. Прибуття у Львів (вранці, до 11:00).
Подарунок від фірми – пішохідна екскурсія «Львів – королівське місто». Прекрасний завершальний аккорд туру. І тільки не варто поспішати додому! Взагалі, в цьому місті ніхто ніколи і нікуди не поспішає. Посидьте в одній із львіських кав’ярень та переконайся – у Львові каву готують найкраще! Поласуйте львівськими солодощами в «Цукерні» або «Вероніці» – Ви ще такої смакоти не пробували. А може наважитесь зайти в «Мазох-кафе»? Майте на увазі – це може бути небезпечно. Або відвідайте «Криївку» – ми повідомимо Вам пароль. Одним словом – залишайтесь у Львові!

Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачене. Мінімальна кількість туристів для здійснення факультативної програми – 30 осіб.

 

Вартість факультативних програм складається з вартості вхідних квитків та/або транспортного обслуговування та/або послуг гіда та/або резервації. Вартість оплачених та невикористаних послуг не повертається!

У програмах туру вказано орієнтовний час. Точне місце і час від’їзду з міста, початок екскурсій і додаткової програми оголошується керівником групи.

ВАРТІСТЬ:

До виїзду залишилось… Дорослі Діти до 16 років
Більше 6 тижнів 80 € 75 €
Більше 5 тижнів 85 € 80 €
Більше 4 тижнів 90 € 85 €
Менше 4 тижнів 95 € 90 €

Доплата за одномісне розміщення – 10€/ніч.

* – на виїзд 30 грудня вартість по туру «Новий Рік у Кракові»
* – на виїзди 29, 30 квітня та 2 травня вартість по туру «Вихідні у Кракові (травневий)»

* на виїзди, позначені зірочкою, сезонна доплата 5€.

Оплата здійснюється в гривнях за курсом на день оплати.

УВАГА! Польські візи оформлятимуться через візовий центр.
Вартість послуги візового центру становить 225грн за візу незалежно, чи сплачується консульський збір, чи ні.

Подарунок від фірми:

 • сувенір на згадку про Польщу;
 • пішохідна екскурсія старовинним Львовом.

У вартість туру входить:

 • зустріч представником фірми;
 • проїзд комфортабельним автобусом єврокласу (кондиціонер, аудіо, відео);
 • проживання в готелі***, сніданки шведський стіл;

Важливо:

 • Туристи, що подорожують одні, можуть бути поселені у тримісний номер – це може бути двомісний номер з додатковим ліжком.
 • У випадку відсутності підселення турист поселяється в одномісний номер з доплатою.
 •  супровід керівника групи по всьому маршруту;
 • екскурсії згідно програми.

У вартість туру не входить:

 • вхідні квитки;
 • індивідуальне медичне страхування на період туру – 23,68грн, страхова компанія Граве Україна, асистуюча компанія Mondial assistance, програма страхування «Standard». Якщо вік туриста від 60 до 69 років, коефіцієнт страхування збільшується в 1,5 рази, якщо вік туриста від 70 до 74 років – 2 рази, від 75 до 79 років – 3 рази, від 80 до 84 років – 4 рази. Особи, старше 85 років на страхування не приймаються;
 • факультативні програми;
 • проїзд в громадському транспорті та таксі;
 • доплата за одномісне розміщення;
 • консульський збір 35€ для громадян України;
 • послуги візового центру 225грн.

——————————————————————————————————————
Відгуки про тур:

Таня Кукурудза (м. Тернопіль) http://vk.com/id10399827 05.01.2014р.
Спасибі всій вашій команді за чудову поїздку до Кракова. Вразила ваша привітність, повага та індивідуальний підхід до кожного клієнта.
Завдяки комфортному переїзду в автобусі з прекрасними умовами переглядаючи фільм, час пройшов швидко та легко. Ми ще досі під чудовими та незабутніми враженнями від екскурсії яку нам проводила екскурсовод по імені Барбара, це було дуже цікаво та пізнавально. Також дуже задоволені умовами в готелі та гідом, який зміг зорганізувати всю групу, допоміг створити дружню атмосферу в автобусі.
Дякуємо Вам,все було чудово!)
.