14958865_1673747166249365_1328142416_n   viza_ac4ff   4f0a105-300

Автобусний чартер Болгарія – 2017 (Луцьк – Рівне (Дубно) – Тернопіль – Чортків – Чернівці)

Автобусний чартер Болгарія – 2017 (Луцьк – Рівне (Дубно) – Тернопіль – Чортків – Чернівці)

автобус1

Луцьк – Рівне – Дубно – Тернопіль – Чортків – Чернівці – Балчик – Албена – Кранево – Золоті Піски – Св. Костянтин і Елена – Варна – Обзор – Еленіте – Св. Влас – Сонячний берег – Несебр – Поморіє

Кожен може спланувати відпочинок в Болгарії так, як хоче! Найкращий відпочинок на морі: Балчик, Албена, Кранево, Золоті Піски, Святий Костянтин та Єлена, Варна, Обзор, Сонячний Берег, Несебр, Поморіє, Черноморец, Созополь, Пріморско. Готелі на будь-який смак!

Краса природи Болгарії особливо вражає уяву тих, хто приїхав сюди вперше. Чудовий клімат, свіжість моря, золотистий пісок, доброзичливість мешканців… Все це лише частинка того, що Ви отримаєте від відпочинку у цій країні. На кожному курорті є наші представники, які завжди раді Вам допомогти.

Пропонуємо відпочинок на 6, 9, 12 та 15 ночей. До Ваших послуг детально прораховані пакетні ціни на готелі, що включають переїзд автобусом єврокласу до обраного курорту, проживання та харчування. Для ознайомлення з ними достатньо клікнути на назві курорту: Балчик, Албена, Кранево, Золоті піски, Святий Костянтин і Єлена, Обзор, Еленіте, Святий Влас, Сонячний берег, Несебр, Поморіє, Созополь, Дюни, Пріморско.

Перевезення здійснюються комфортабельними автобусами єврокласу (MERSEDES EURO 3/50 місць): кондиціонер, аудіо- та відеосистеми, чай та кава в дорозі. Привітний та уважний екіпаж – керівник групи та два водії. Відправка автобуса з Болгарії здійснюється після 24-годинного відпочинку водіїв чітко згідно графіку. Ми дбаємо про Вашу безпеку!

Графік руху автобуса

Месяц Выезд с Украины  Выезд с Болгарии 
 Июнь 10;14;17;21;24;28;   11;15;18;22;25;29  
 Июль 01;05;08;12;15;19;22;26;29   02;06;09;13;16;20;23;27;30  
 Август 02;05;09;12;16;19;23;26;30 03;06;10;13;17;20;24;27;31
Сентябрь 02 03
Розклад руху автобуса

 

Время отправления с Украины Место посадки/высадки пассажиров  Время отправления с Болгарии 
06:00 Луцк – ул. Соборности 18, Дворец торжественных событий (ЗАГС) 18:00
07:00 Ровно –  Луцкое кольцо (остановка) напротив ресторана Форт 17:00
07:55 Дубно – заправка «WOG»  16:00
09:30 Тернополь – Збаражское кольцо, АЗС ОККО 14:30
11:00 Чертков – АЗС WOG, ул. Ягильницка. 13:00
12:30 Черновцы – ул. Гагарина 31, АЗС WOG Запад (400 м напротив железнодорожного вокзала) 09:00
  Переезд по Румынии  – 
04:00 КПП ДУРАНКУЛАК 20:30
04:15 Каварна – («Магазин МАКОА») 20:00
04:30 Балчык  – (АЗС Лафи на кругу)  19:45
04:50 Албена – (при вьезде  на курорт)  19:30 
05:00 Кранево – (ресторан «Бочка»))  19:15 
05:10 Золотые пески – (отель «Горизонт»)  19:00
05:20 Св.Костянтин и Элена – (отель «Казино» , автобусная остановка “Ботанический сад”) 18:45
05:30 Варна –  (пл.Св.Марии Луции )  18:30
06:30 Обзор – (Офис Рики – А)  17:50 
06:35 Обзор – (Автовокзал)  17:45 
08:00 Элените –  (вход на курорт)  17:00 
08:05 Св.Влас  – (Заправка, отель «Джулия»)  16:50 
08:35 Солнечный берег (отель «Кубань», центр) 16:20
08:50 Несебр (отель «Феста Панорама») 16:00
08:55 Равда (Центральная площадь) 15:55 
09:30 Поморие (площадь «Старого пансионата» на ул. СОЛНА №86) 15:30

 Вартість проїзду до Болгарії  

      

Категорія послуги

Дорослий  

Діти до 18 років  

Студенти до 21 року (стаціонар)  

Пенсіонери  

  Проїзд

  65 €  

 60 €  

  60 €  

  60   

Все, що варто знати про Болгарію!

Автобусний чартер Болгарія – 2017:

          Львів – Стрий – Івано-Франківськ – Коломия – Чернівці
          Луцьк – Рівне (Дубно) – Тернопіль – Чортків – Чернівці

Пропозиції дня в Болгарію!

Тури в Болгарію!

Відкриття болгарських віз!!!

Приватний сектор!


ПРАЦЮЄМО ЗІ ВСІЄЮ УКРАЇНОЮ!

ЗАБРОНЮВАТИ Й ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ МОЖНА ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:

(063) 72-43-677

(098) 39-256-33

Або напишіть нам на пошту: namorioffice@gmail.com

Або заповняйте заявку на нашому сайті та наші менеджери самі зв’яжуться з Вами.


Щоб залишатися в курсі найсвіжіших подій, найкращих «горящих» пропозицій, найексклюзивніших турів – підписуйтесь у наші групи:

 вк та facebook

.