Введіть Вашу e-mail адресу, щоб отримувати свіжі пропозиції:

Україна - це Європа

Україна - це Європа

14958865_1673747166249365_1328142416_n   viza_ac4ff   4f0a105-300

ЛЬВІВ

Львів – це прекрасне місто на Заході України, справжня перлина, що формувалась поколіннями. Місто зі своїм минулим, традиціями та неповторним шармом. Це місто оповите мільйонами таємниць та легенд, місто, де на кожному кроці вас чекають пригоди.

Тільки тут можна попити найсмачнішої кави, скуштувати найчорнішого шоколаду, погуляти неповторними старими вуличками, встеленими бруківкою; та годинами, сидячи в кав’ярні, спостерігати за… дощем.

Запрошуємо до Львова, місто, яке відомі світові експерти у сфері туризму, радять відвідати у 2018 році. Зауважте, що ми на першому місці! Позаду: Гамбург, Вільнюс, Валенсія, Порту, Загреб, Валетта, Будапешт, Рига та Сараєво!

Прогуляйтесь Площею Ринок, відвідайте оперний театр (який входить в перелік найкрасивіших у Європі), Шевченківський гай, відому «Криївку», проведіть незабутньо час на фестивалі пива, шоколаду, пампуха, кіно та багато-багато інших!

А ще, Львів називають містом Лева, і не тільки тому, що король Данило Галицький, коли заснував його подарував своєму сину Леву, а ще й тому, що у Львові зображено на стінах, виліплено з глини, вирізьблено з каменю, мармуру та інших матеріалів більше 4,5 тис левів!

Пропонуємо Вам екскурсії, проживання у Львові, подорожі Львівською областю та всією Західною Україною!

Україна така красива, чому б не почати вивчати її зі Львова?!

Проживання у Львові!

Львов – это прекрасный город на Западе Украины, настоящая жемчужина, которая формировалась поколениями. Город со своим прошлым, традициями и неповторимым шармом. Это город окутан миллионами тайн и легенд, город, где на каждом шагу вас ждут приключения.

Только здесь можно попить вкусный кофе, отведать самого черного шоколада , погулять неповторимыми старыми улочками, устланными брусчаткой; и часами, сидя в кафе, наблюдать за … дождем.

Приглашаем во Львов, город, который известные мировые эксперты в сфере туризма, советуют посетить в 2014 году. Заметьте, что мы на первом месте! Позади: Гамбург, Вильнюс, Валенсия, Порту, Загреб, Валетта, Будапешт, Рига и Сараево!

Прогуляйтесь Площадью Рынок, посетите оперный театр ( который входит в перечень самых красивых в Европе), Шевченковский гай, известную « Криивку», проведите незабываемо время на фестивале пива, шоколада, пампухов, кино и многие другие!

А еще, Львов называют городом Льва, и не только потому, что король Данила Галицкий, когда основал эго подарил своему сыну Льву, а еще и потому, что во Львове изображено на стенах, вылепленные из глины, вырезанные из камня, мрамора и других материалов более 4,5 тыс. львов!

Предлагаем Вам экскурсии, проживание во Львове, путешествия Львовской областью и всей Западной Украины!

Украина такая красивая, так почему бы не начать изучать ее со Львова?!

.